Strona główna | Aktualności

Aktualności

Rekrutacja 2024/2025

Związek Piłki Ręcznej w Polsce informuje o rozpoczęciu naboru do Szkół Mistrzostwa Sportowego Związku Piłki Ręcznej w Polsce na rok szkolny 2024/2025. Oferta Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie – Szkoły Mistrzostwa Sportowego ZPRP skierowana jest do uczennic z całego kraju, które w bieżącym roku szkolnym ukończą edukację na poziomie ósmej klasy szkoły podstawowej. Kryteria rekrutacji uczennic do pierwszej klasy NLO ... Czytaj więcej »

Dzień otwarty w SMS ZPRP Lublin

NLO w LUBLINIE – SMS ZPRP serdecznie zaprasza na DZIEŃ OTWARTY, który odbędzie się w sobotę, 13.04.2024 r. Jeśli piłka ręczna to Twoja pasja, jeśli marzysz o karierze piłkarki, jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności – przyjedź do nas! Spotkasz ludzi, dla których sport to sposób na życie – wspaniałe Trenerki i Trenerów – byłych sportowców; obecne zawodniczki – uczennice szkoły, ... Czytaj więcej »

Wyniki rekrutacji na rok szkolny 2023/24

Zgodnie z harmonogramem publikujemy wyniki I etapu rekrutacji. WYNIKI REKRUTACJI Kandydatki zakwalifikowane prosimy o składanie oryginałów świadectwa ukończenie szkoły podstawowej oraz zaświadczenia o wyniku egzaminu ósmoklasisty na adres: Niepubliczne Liceum OgólnokształcąceSzkoła Mistrzostwa Sportowego w Płocku Związku Piłki Ręcznej w Polsce09-402 Płock Al. Kilińskiego 4 Czytaj więcej »

Startuje nabór do I klasy NLO SMS ZPRP

Trenujesz piłkę ręczną i chcesz podnosić swoje umiejętności Proponujemy Ci przyjazną, rozwojową szkołę z bardzo dobrym poziomem nauczania. Świetną atmosferę. Kadrę szkoleniową z ogromem wiedzy i doświadczenia. Pomożemy spełnić Twoje sportowe marzenia. Zachęcamy do udziału w testach, które odbędą się dla wszystkich dziewcząt w Płocku, w dniach 15-18.06.2023. DOŁĄCZ DO NAS WYBIERZ SMS LUBLIN Czekamy na Ciebie być może Twoje ... Czytaj więcej »

MONIKA MARZEC TRENERKĄ NOWEJ EKIPY

Mamy dla Was wspaniałą wiadomość: MONIKA MARZEC będzie Trenerką nowej ekipy w SMS ZPRP LUBLIN Pani Trener ma za sobą fantastyczną karierę sportową i jest uznaną osobą w świecie trenerskim. Witamy na pokładzie Życzymy POWODZENIA Czytaj więcej »

SMS CUP

Dzień I NLO SMS Kalisz – NLO SMS Lublin 24 – 34 Wygrywamy swój pierwszy mecz w turnieju. Łatwo nie było! Dziewczyny pokazały jednak charakter!!! Dzień II W drugim meczu turnieju wygrywamy z dziewczętami Kadry Narodowej 2008. Mecz był zacięty. Dobra końcówka w wykonaniu naszych zawodniczek zdecydowała o zwycięstwie. NLO SMS Lublin – Kadra 2008 28 – 24 Dzień III ... Czytaj więcej »

NIE TYLKO SPORT SIĘ LICZY

W piątek 10 lutego odbył się etap regionalny XIX Regionalnego Konkursu Informatycznego „Dzień Bezpiecznego Komputera”. Naszą szkołę reprezentowały Zuza, Hanna oraz Laura. Choć konkurencja była silna, to tuż za podium znalazły się Laura i Hanna. Nasze pierwsze pozasportowe zmagania międzyszkolne możemy uznać za bardzo dobre. W przyszłości na pewno spróbujemy swoich sił w kolejnych konkursach, także z innych przedmiotów. Czytaj więcej »

MAMY ZŁOTO!!!

Ogólnopolski Turniej Unii Lubelskiej dobiegł końca! Dwa dni sportowych emocji, wielkiej rywalizacji, stresu i gry na wyższym poziomie. Każda z zawodniczek wykonała kawał nie zastąpionej roboty. Z dumą informujemy, że mamy niejedną nagrodę indywidualną! •Królem strzelców została Kasia Marciniak •MVP turnieju otrzymała Laura Puchacz •Najlepsza zawodniczką drużyny została Aleksandra Gut Gratulujemy! Dziękujemy wszystkim zespołom, z którymi miałyśmy okazje się zmierzyć. ... Czytaj więcej »

PIERWSZY MECZ NA WŁASNYM PARKIECIE

Dnia 22 października rozegrałyśmy kolejne ligowe spotkanie z zespołem MKS DWÓJKA ŁOMŻA. Po wyrównanym początku meczu wychodzimy na prowadzenie, którego nie tracimy do samego końca. Ostatecznie spotkanie kończymy wynikiem 36-23 na naszą korzyść. Warto zaznaczyć, że zagrała z nami nasza nowa bramkarka – Ola G., która pokazała się z bardzo dobrej strony. Ważną rolę podczas tego meczu pełnili także kibice ... Czytaj więcej »

DOBRE WEJŚCIE W SEZON

Wygrywamy w pierwszym meczu II ligi kobiet. KPR BIAŁYSTOK – SMS LUBLIN 35 – 36 Mecz pełen emocji i zwrotów akcji! Walka do końca! Warto wspomnieć, że do meczu zespół podszedł okrojonym składem, gdzie na bramce stanęła zawodniczka z pola, a druga była kontuzjowana. Od samego początku mecz był bardzo wyrównany, przy wyniku 35:35 piłkę mają przeciwniczki. Mocna obrona w ... Czytaj więcej »

ROZPOCZĘCIE ROKU!

1 września zawodniczki zaczęły przygodę z SMS Lublin. Tego dnia poznały swoich nauczycieli oraz plan zajęć. Po rozpoczęciu roku szkolnego odbył się pierwszy trening w tym roku szkolnym. Już następnego dnia zaczęły naukę w szkole. Mamy nadzieję, że ten rok będzie pełen owocnej współpracy oraz przyniesie im dużo sukcesów! Czytaj więcej »

15.07.2022 LISTA KANDYDATEK PRZYJĘTYCH DO NLO W KALISZU SMS ZPRP, NLO W LUBLINIE SMS ZPRP I NLO SMS W PŁOCKU ZPRP NA ROK SZKOLNY 2022/23

Komisja Rekrutacyjna Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Kaliszu Szkoły Mistrzostwa Sportowego Związku Piłki Ręcznej w Polsce, Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie Szkoły Mistrzostwa Sportowego Związku Piłki Ręcznej w Polsce oraz Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Płocku Związku Piłki Ręcznej w Polsce, po przeprowadzeniu w terminie 16-18.06.2022 roku, procedury rekrutacyjnej, podaje listę kandydatek przyjętych w roku szkolnym 2022/2023 do szkół w Kaliszu, ... Czytaj więcej »